Obchodní podmínky

   Pro dloudobé zákazníky platí individuální ceny a splatnosti podle četnosti odběrů, způsobu platby a množství odebraného zboží.

  
   Nový zákazník platí předem nebo hotově min. při 3 závozech, poté lze domluvit 14ti denní splatnost, ceny jsou bez DPH včetně dopravy zdarma. V případě, že není možné dodat zboží naší dopravou, nebo v případě malého odběru, zasíláme zboží službou PPL na dobírku a účtujeme dopravu dle váhy a aktuálního sazebníku přepravní služby. Obvykle 160,-Kč bez DPH na 1ks zásilky.
   
   Při rozvozech po Praze zavážíme následující pracovní den-objednávka musí být zaslána max. do 14:00 hod., mimopražské rozvozy dle regionu 1-2x týdně ve stanovený den.
  
   Reklamace zboží je možné uznat pouze, pokud zákazník vrátí zboží zpět a je poškozené, nebo při přejímce zjistí chybějící počet a toto písemně uvede na DL. Na reklamce, které zákazník uplatní později není možné brát zřetel.
  
   V současné době pro Vás připravujeme možnost dodávek s náhradním plněním dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004 Sb. V případě zájmu o tuto službu se obraťte na logistiku, p. Jiří Král nebo e-mailem na vedení společnosti p. M. Schubert.