Profil společnosti

Fakturační adresa:
Schubert Partner a.s.
Jana Želivského 2
130 00 - Praha 3
IČO: 27120902

Prodejna obalových materiálů a vajec:
Nákladové nádraží Žižkov
vjezd hlavní branou, za budovu ČD
otevírací doba PO-PÁ 8-16 hodin
kontakty:
tel/fax: +420 222 721 062
gsm: +420 775 553 410

Korespondeční adresa a sklad velkoobchodu:
Schubert Partner a.s.
Nedokončená 1618
198 00 - Praha 9/Kyje
prodejní sklad PO-PÁ 8-16hodin
 

V roce 1991 byla panem Michaelem Schubertem založena velkoobchodní firma Michael Schubert, s předmětem podnikání nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej. Již od počátku vzniku firmy je veškerá její činnost zaměřena  na vybudování silné a konkurenceschopné obchodní společnosti.

Základní a nejvíce obchodovanou komoditou byla  především distribuce čerstvých konzumních vajec.

V roce 2002 došlo následně k realizaci vlastní provozovny na skladování, třídění a balení vajec.

V návaznosti na výše uvedené aktivity dochází k rozšíření prodejního sortimentu o obalové materiály určené především pro výrobu a prodej potravin.

Aby došlo k upevnění postavení společnosti na trhu, je v roce 2004 založen nový podnikatelský subjekt SCHUBERT PARTNER a.s., který přebírá převážně obchodní aktivity a svým image si otevírá cestu na trhy států Evropské unie.

Společnost Schubert Partner a.s.  nadále provozuje velkoobchod ve dvou základních liniích, a to: obalové materiály a čerstvá konzumní vejce. Ve firmě nachází trvalé uplatnění přes devadesát zaměstnanců. Distribuce zboží v rámci celé Evropské unie je zajišťována vlastními více než třiceti vozidly, včetně kamionové přepravy. Vzhledem k velmi širokému sortimentu zboží a služeb jsme schopni poskytnout kompletní dodavatelský servis.

Provozovna SCHUBERT PARTNER  a.s. se nacházela v areálu Nákladového nádraží Žižkov v Praze 3, ve skladových prostorách o celkové ploše 3500m2. V polovině listopadu 2010 došlo k přemístění zázemí firmy do vlastního skladového areálu na adrese Nedokončená 1618, Praha 9 Kyje, kde je realizována investiční výstavba moderního výrobně skladového centra se zázemím pro administrativu na celkové ploše přesahující 6500 m2.

 
Další nedílnou součástí naší firmy je společnost Vejce CZ s r.o., která se zabývá zemědělskou provovýrobou se zaměřením na produkci konzumních vajec. Ve čtyřech provozech je zaměstnáno osmdesát zaměstnanců. Ale to už se dočtete na stránkách www.vejce.cz