Výsledky hledání
Kategorie
  Menu Close
  banner

  SLUNEČNICE, ROZETKY, KRAJKY, KOŠÍČKY


  Sortiment určený pro cukráře, cukrárny, kavárny, hotelové a restaurační provozy.

  Ozdobné podkladní desky pod dorty jsou vyráběny v několika tvarech a rozměrech. Většinou jsou kruhového tvaru. Nazýváme je kopretina nebo slunečnice. Jádro je papírové potažené lesklou nepropustnou fólií, aby nedošlo k nasáknutí vhlkosti z dortu. Vyrábí se ve zlaté barvě. Některé typy jsou oboustranné a mohou být z jedné strany zlaté barvy a z druhé strany stříbrné barvy. Výběr barevnosti je potom na uvážení zákazníka. Desky lze otřít vlhkým hadříkem a opakovaně použít. Vzhledem k papírovému jádru je nelze mýt vodou ať už ve dřezu nebo myčce.

  Dalším jednorázovým papírovým dekoračním prvkem jsou rozetky a krajky. Rozetky jsou menšího průměru a jsou určeny jako podklad do šálků s kávou či čajem. Krajky jsou také kruhového tvaru a jsou určeny jako dekorační podklad pro dorty, moučníky apod. Pro zvýšení dekoračního efektu lze použít současně jak podkladní desku (slunečnici) tak i krajku. Dle fantazie lze krajky i rozetky použít i pro serívrování při rautech či švédských stolech.

  Cukrářské košíčky jsou vyrobeny z papíru a ošetřeny tak, aby byly nepřilnavé. Není je tedy třeba dále potírat tuky či oleji. Přesto efekt nepřilnavosti zvýšíme tím, že do každého košíčku stříkeme rozprašovačem trochu rostlinného oleje. Testo lze lít přímo do košíčků bez jakékoliv další úpravy.

  banner
  banner
  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit produktů na stránce
  Obrázek Rozetky pod dorty 33 cm, 500 ks

  Rozetky pod dorty 33 cm, 500 ks

  550460001.01
  Materiál - papír. Průměr 33 cm. Barva bílá. Balení 500 ks. Množství 500 ks.
  682,80 Kč s DPH
  1,37 Kč / 1 ks (s DPH)
  Obrázek Cukrářský košíček mix barev 50 x 30 mm, 1000 ks

  Cukrářský košíček mix barev 50 x 30 mm, 1000 ks

  930500031.01
  422,77 Kč s DPH
  42,28 Kč / 1 ks (s DPH)
  Filtry Close
  banner