Výsledky hledání
Kategorie
  Menu Close
  banner

  FOLIE FIXAČNÍ STRETCH RUČNÍ


  Stretch fólie je fólie na bázi polyethylenu s vysokou průtažností, která se používá při spojování a ochraně produktů během skladování a přepravy. Používají se také vysoce roztažitelné plastové fólie, kterými se obalují předměty. Elasticita fólie udržuje jednotlivé výrobky stažené těsně k sobě. Často se používá k balení paletových zásilek, ale může být také použíta pro hromadné balení výrobků. Jinými slovy, používá se k tomu, aby se spojilo větší množství menších jednotlivých položek nákladu a zároveň se tak dosáhlo většího vytížení přepravní jednotky (palety a následně vozu).

  Nejběžnějším materiálem pro průtažnou fólii je lineární nízkohustotní polyethylen nebo-li LLDPE, který se vyrábí kopolymerací ethylenu s alfa-olefiny. Nejběžnější z nich jsou buten, hexen a oktén. Použití vyšších alfa-olefinů (hexen nebo oktén) vede ke zvýšení charakteristik průtažné fólie, zejména pokud jde o prodloužení při odolnosti proti přetržení a propíchnutí. Lze použít i jiné typy polyethylenu a PVC. Mnoho fólií má silnou napínací sílu pro použití 100 až 300%. Po natažení se elastická pružnost využívá k udržení předmětů pohromadě. Používané výrobní technologie nabízí vysokou bezpečnost výrobků. Metody, které se používají při výrobě průtažné fólie je lití nebo vyfukování. Fólie je vedena přes chladicí válce. Tím dochází k rychlému chlazení. Dalšími důležitými vlastnostmi fólií jsou pevnost při přetržení, přilnavost, čirost, odolnost proti roztrhání, statické výboje atd.

  Ruční stretch fólie jsou dodávány v krabicových nebo paletových baleních. Standardní množství pro krabicové dodávky je 6 ks v krabici. V případě paletové dodávky a standardní hmotnosti role je to 42 kartonů po 6 ks v kartonu, což je celkem 252 rolí.

  Šíře fólie je 50 cm. Síla fólie v rozmezí 12 - 23 my.  Dutinky mají hmotnost 300, 680 nebo 740 g. Role váží přibližně 1,95 kg u  20 my fólie, 2,25 kg u 23 my fólie.

  Pro paletové dodávky je možné upravit hmotnost role dle přání zákazníka.

  Barvy čirá, černá, bílá, modrá. Dle požadavku zákazníka.

  banner
  banner
  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit produktů na stránce
  Obrázek Fólie fixační stretch transparentní, 23 my, 50 cm, 2,2 kg

  Fólie fixační stretch transparentní, 23 my, 50 cm, 2,2 kg

  400630008.01
  Materiál - stretch fólie. Šíře 50 cm. Síla 23 my. Barva transparentní. Hmotnost 2,2 kg. Balení 6 ks. Množství 6 ks.
  690,51 Kč bez DPH
  115,08 Kč / 1 ks (bez DPH)
  banner